Послуги  
Супровід ІТС
Супровід ІТС

Інформаційно-технологічний супровід 1С:ІТС Україна:

Вид інформаційно-технологічного супроводу Термін Ціна 12м* Ціна 6м* Ціна 3м*

Ціна 1м*

Ціна
1С:ІТС Україна ПРОФ* 1 місяць 660 грн 690 грн 720 грн 735 грн 750 грн
1С:ІТС Україна ПРОФ* 3 місяці 1320 грн 1380 грн 1425 грн 1455 грн 1500 грн
1С:ІТС Україна ПРОФ* 6 місяців 2520 грн 2640 грн 2760 грн 2880 грн 2901 грн
1С:ІТС Україна ТЕХНО + сервіс 1С:Звіт 6 місяців    2352 грн        
1С:ІТС Україна ПРОФ* 12 місяців 4800 грн 5010 грн 5220 грн 5430 грн 5502 грн
1С:ІТС Україна ТЕХНО + сервіс 1С:Звіт 12 місяців 4524 грн        

* При продовженні існуючого супроводу діють знижки!

Ціна 1м - вартість при продовженні супроводу з попередньої угоди на 1 місяць

Ціна 3м - вартість при продовженні супроводу з попередньої угоди на 3 місяці

Ціна 6м - вартість при продовженні супроводу з попередньої угоди на 6 місяців

Ціна 12м - вартість при продовженні супроводу з попередньої угоди на 12 місяців

 

Індустрія інформаційного обслуговування - комфорт, зручність і ефективність Вашої роботи!

Програми сімейства "1С:Підприємство" зарекомендували себе як гнучкий і потужний інструмент для ведення обліку. Вони постійно вдосконалюються, нарощують функціональні можливості. Розвинені засоби налаштування дозволяють адаптувати програми відповідно до вимог конкретного підприємства.

Щоб задіяти всі можливості програм сімейства "1С:Підприємство" з максимальною ефективністю і вести облік коректно і якісно, необхідно використовувати в роботі найбільш сучасні методики ведення обліку, бути в курсі останніх змін в законодавстві, регулярно оновлювати налаштування системи та виконувати технічний супровід. Для цього користувач повинен мати відповідну підготовку або звертатися до кваліфікованих фахівців.

Програми "1С:Підприємство" - це не тільки програми, але і знання про те, як організувати облік та технологію його ведення.

Важливим є не тільки розробка програмного забезпечення, але і підтримка користувачів. Постійно випускається широкий спектр методичної літератури і навчальних посібників з ведення обліку та конфігуруванню програм. Накопичено велику кількість типових відповідей на запитання користувачів про способи ведення обліку, нюанси налаштування програм на підприємствах різного масштабу і профілю. Для того, щоб користувачі "1С:Підприємство" могли вести облік в суворій відповідності з поточним законодавством, розробники українських конфігурацій відстежують зміни в нормативних актах і регулярно випускають нові форми документів, роз'яснення з обліку нових податків, методики підготовки звітності, релізи програм.

Об'єднавши в інформаційно-технологічний супровід ПРОФ комплекс видань, матеріалів і методик, які раніше поставлялися окремо, співпрацюючи з економічними видавництвами та постачальниками правової інформації, фірма "1С" пропонує користувачам унікальний інформаційний продукт за ціною набагато меншою, ніж сумарна вартість його компонент.

Індустріальний підхід до інформаційного обслуговування та опора на широку мережу партнерів-професіоналів дозволяють:

 • Зробити наявні знання, інформацію і технології ведення обліку максимально доступними для всіх користувачів програм сімейства "1С:Підприємство", незалежно від рівня їх добробуту та підготовки співробітників.
 • Оперативно надати користувачам всю наявну інформацію в електронному вигляді.
 • Забезпечити користувачам "1С:Підприємство" постійну увагу і кваліфіковану підтримку фахівців.

Інформація, що входить до інформаційно-технологічного супроводу, постійно оновлюється і доступна на сайті http://its.1c.ua/:

 • Технологічна інформація і матеріали для користувачів
 • Актуальні типові форми бухгалтерської звітності для програм "1С:Підприємство"
 • Відповіді лінії консультацій на типові запитання користувачів
 • Нові релізи (в межах тієї ж версії) компонент системи "1С:Підприємство"
 • Оновлювані списки сертифікованих партнерів
 • Методики, консультації, посібники, практичні рекомендації
 • База даних "Довідник господарських операцій", яка містить рекомендації щодо відображення різних господарських ситуацій з посиланнями на пункти законів, що регламентують формування податкових зобов'язань або податкового кредиту по ПДВ, валових доходів або витрат, збільшення або зменшення балансової вартості груп основних фондів. База також містить приклади відображення деяких господарських ситуацій в типових конфігураціях "1С:Підприємство" для України
 • Навчальні та методичні матеріали з експлуатації, налаштування та конфігурації системи
 • Консультації з бухобліку та оподаткування від бухгалтерського тижневика "Дебет-Кредит"
 • Система правової підтримки ЛІГА:ЗАКОН, яка постійно оновлюється і містить документи, необхідні в роботі користувачам. Особлива увага приділяється зручності роботи з інформацією: інтеграція правової підтримки та програм сімейства "1С:Підприємство" дозволяє підібрати нормативні документи за тим рахунком або видом нарахування зарплати, з яким в даний момент працює бухгалтер.

Інші сервіси, які надаються в рамках інформаційно-технологічного супроводу ІТС ПРОФ:

 • Сервіс здачі електронної звітності (сервіс ЗЕЗ) за допомогою програми "1С:Звіт", яка інтегрується в конфігурацію "1С:Підприємство". "1С:Звіт" дозволяє користувачам підготувати електронну регламентовану звітність, перевірити її, підписати електронно-цифровим підписом (ЕЦП) та відправити у відповідний державний орган. Також, користувачі "1С:Звіт" можуть зареєструвати податкові накладні (ПН) в єдиному реєстрі та обмінятися ПН зі своїми контрагентами.
 • Сервіс "1С-Бухфон" - програма, яка миттєво з'єднає користувача "1С:Підприємство" з фахівцем підтримки. В програмі доступні чат, дзвінки, при необхідності спеціаліст підтримки підключиться до комп'ютера користувача і вирішить питання за допомогою віддаленого доступу.
 • "1С:Лекторій" - живе спілкування зі спеціалістами, мета якого оперативно і в зручній формі ознайомити слухачів із законодавчими нововведеннями та їх відображенням у "1С:Підприємстві 8", відповісти на питання і проконсультувати своїх користувачів.