1С-СЕД - Забезпечення безпеки
Забезпечення безпеки

Програмний продукт «1С:Звіт» забезпечує безпечний обмін інформацією з контролюючими органами й контрагентами. Конфіденційність і цілісність переданих даних забезпечується криптографічним засобом захисту інформації «Надійний засіб електронного цифрового підпису», який має експертний висновок за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації.

Кожен документ, що відправляється за допомогою програми «1С:Звіт», підписується електронними цифровими підписами посадових осіб підприємства та електронною цифровою печаткою підприємства. Це надає документу юридичний статус електронного документа, а також захищає його від несанкціонованого внесення змін.

Перед відправкою документ з підписами шифрується з використанням сертифікату відповідного контролюючого органу або контрагента. Це забезпечує конфіденційність документу при пересиланні, тобто захищає його від прочитання сторонніми особами. Ніхто крім заданого контролюючого органу або контрагента не зможе прочитати його.

Квитанції, що надсилаються контролюючим органом, також зашифровані і підписані цифровим підписом контролюючого органу, що не дає можливості згодом заперечувати факт їх відправки.

 

Для захисту інформації використовуються національні та міжнародні стандарти в сфері криптографічного захисту - ДСТУ ГОСТ 28147: 2009, ISO/IEC 18033-3:2010, ДСТУ 4145-2002.