Адреси

Top  Previous  Next

Довідники > Картка підприємства > Адреси

Кожна установа може мати декілька адрес: юридичну та фізичні. Дана закладка призначена для збереження та відображення інформації про всі адреси підприємства.

У таблиці підрозділу відображається перелік існуючих адрес установи, кожний рядок містить основні дані адреси установи. Переглянути більш повну інформацію щодо адреси можна у окремому вікні Адреса, яке відкривається подвійним кліком по потрібному запису.

Дозволяє додавати нові адреси, редагувати та видаляти існуючі.

При створенні нового підприємства в системі обов'язково вказується юридична адреса підприємства, а фактична - за бажанням (в разі, якщо фактична адреса співпадає з юридичною адресою, проставляється відмітка, тобто, адреса копіюється). Таким чином, при першому відкритті картки підприємства, в даному розділі міститься запис юридичної адреси (та фактичної, якщо, вона була вказана при створенні).

В таблиці підрозділу юридична адреса відмічається позначкою в стовпчику "Юр. адреса".

При цьому, при додаванні нової адреси підприємства поле Юридична адреса буде заблоковано від редагування.

Додавання нової адреси

1. Для того, щоб додати нову адресу установи, на панелі інструментів виберіть команду Створити запис, або натисніть клавішу Ins.

2. Відкриється вікно Адреса. Заповніть запропоновані поля форми.

       Поля, що підсвічені жовтим кольором, є обов'язковими для заповнення.

2.1. Поле Юридична адреса доступно для редагування та містить відмітку тільки у картці, що містить дані юридичної адреси. У всіх інших картках дане поле не містить відмітки і заблоковане від редагування. В разі, якщо юридична адреса установи міняється, відмітку про юридичну адресу потрібно попередньо зняти, після чого, при додаванні нової адреси дане поле буде доступне для заповнення.

2.2. Поля Країна, Область, Район, Нас. пункт, Район міста, Вулиця, Тип вулиці виберіть із підключених довідників, скориставшись кнопкою .

2.3. Поля Індекс, Тел. код, Будинок, Корпус, Кв./Офіс заповніть вручну з клавіатури.

2.4. Форма містить поля для введення електронної адреси установи - поле E-mail, та веб-сайту установи - WWW, що заповнюються з клавіатури.

2.5. Також передбачено внесення переліку телефонів. Щоб додати новий телефон, натисніть кнопку .
У вікні що відкрилось введіть номер телефону з клавіатури. Якщо введений телефон є факсом, встановіть галочку у відповідному полі. Натисніть кнопку ОК для внесення даних (або Відміна для скасування).

3. Для збереження даних натисніть кнопку ОК. Для відміни внесених даних натисніть Відміна.

В реєстрі адрес також доступні наступні функції:

Видалити

Дозволяє безповоротно вилучити запис обраної адреси.

Редагувати

Редагування даних адреси в разі необхідності.

По закінченню внесення даних, збережіть, натиснувши на кнопку або натисніть комбінацію клавіш Ctrl+S.