Налаштування підключень до служби серверу

Top  Previous  Next

Налаштування підключень до служби серверу

Налаштування з'єднання - утиліта, яка призначена для відображення та зміни поточних налаштувань підключення до служби серверу, а також до бази даних FireBird.

Утиліта призначена лише для мережевої версії програми.

ConnectionSetup.exe розташована в кореневому каталозі встановленої серверної частини програми (за замовчуванням, C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\1СZvit\). Для запуску утиліти натисніть двічі лівою клавішею миші по файлу.

Відкриється вікно Налаштування з'єднання, яке відображає поточні налаштування підключень. За необхідності, змініть параметри.

Наверх

Основні налаштування

Сервер - група атрибутів для налаштування підключення серверу до служби; налаштовується на комп'ютері із встановленою серверною частиною.

Служба сервера - відображає назву служби, яку використовує програмний комплекс.

Адреса - за замовчуванням, поле не заповнюється. За умови, що на комп'ютері із встановленою серверною частиною є кілька мережевих інтерфейсів (наприклад, локальна мережа та Wi-Fi), це поле заповнюється значенням IP-адреси поточного серверу, який використовується для підключення користувацьких робочих місць.

Порт - номер порту, який використовується для з'єднання зі службою серверу.

Змінити налаштування Клієнта - встановлена позначка в цьому полі дозволяє змінювати конфігураційний файл при наступних встановленнях клієнтських робочих станцій.

Робоча станція - група атрибутів для налаштування підключення робочих станцій до серверу; налаштовується на клієнтських робочих місцях.

Адреса - за умови, що на комп'ютері зі встановленою серверною частиною програмного комплексу кілька мережевих інтерфейсів, заповнюється значенням IP адреси серверу підключення користувацьких робочих місць (повинен бути ідентичним з IP-адресою вказаною на сервері), в інших випадках допускається введення доменного імені.

Порт - номер порту, який використовується для з'єднання із сервером.

Наверх

Налаштування Firebird

Налаштування Firebird - група атрибутів для налаштування підключення до бази даних Firebird.

Використовувати FB сервер - встановлена позначка в цьому полі вмикає налаштування Firebird.

Адреса - IP-адреса чи доменне ім'я комп'ютера із встановленою базою Firebird.

Порт - номер порту, який використовується для з'єднання з базою Firebird. Змінені значення в цьому полі впливають лише на налашування ПК 1С:Звіт.

Розміщення БД - шлях до бази Firebird.

Додаткові налаштування - доступно для налаштування Firebird, якщо сервер Firebird встановлено разом з 1С:Звіт.

Для налаштування особистих параметрів Firebird зверніться до вашого Адміністратора.

Максимальна кількість одночасних підключень - максимальна кількість одночасних під'єднань до бази даних. За замовчуванням, = 100.

Примітка: якщо змінювати значення в полі "Порт" в додаткових налаштуваннях, то зміни виконаються як в Firebird, так і в 1С:Звіт.

Наверх