Резервне копіювання

Top  Previous  Next

Адміністрування > Параметри системи > Резервне копіювання

При закритті програмного комплексу є можливість вибору створення резервної копії, як поточного підприємства, так і всіх підприємств, що ведуться в програмі.
На даній вкладці реалізована можливість встановлення за замовчанням створення резервної копії при закритті програми.

 

Зберігати попередню робочу копію програми
Якщо в цьому полі встановлена позначка, архів бази даних не видаляється, а зберігається у каталозі, що вказав користувач. При цьому можна відновити дані попередньої робочої версії програми в будь-який момент.

Перед кожним оновленням програми, автоматично створюється архів бази даних (zvit.fdb). Якщо під час оновлення виникла будь-яка помилка, система відновлює дані з цього архіву. За замовчанням (не встановлена позначка Зберігати попередню робочу копію програми), після процесу відновлення (з помилками чи без) файл архіву бази даних видаляється.

При кожному оновленні папка, що містить архів бази даних очищується від файлів попередньої робочої копії програми, а на їх  місце зберігаються нові.

 

Для того, щоб активувати створення резервної копії за замовчанням, встановіть галочку в полі Здійснювати резервне копіювання перед закриттям програми.

Стають доступними для заповнення наступні налаштування:

Тип резервної копії
Із списку, що випадає, оберіть тип створення резервної копії: для поточного підприємства або для всіх підприємств, що присутні в програмі.
Розташування резервних копій
Вкажіть шлях до каталогу, куди система розміщуватиме та зберігатиме створені резервні копії.

Передбачена можливість зберігати не всі резервні копії, а обмежену задану кількість резервних копій.
Для цього встановіть галочку в полі Зберігати тільки та вкажіть кількість останніх створених резервних копій, що потрібно зберігати за вказаним шляхом.
Попередні резервні копії, що перевищують кількість заданих, безповоротно видаляються.

Після активації даної функції (Здійснювати резервне копіювання перед закриттям програми) при закритті програмного комплексу, за замовчанням будуть встановлені обрані параметри:

Зверніть увагу! Якщо встановлена функція створення резервної копії перед закриттям, резервна копія створиться автоматично.
Якщо встановити галочку в полі Не показувати це вікно, при наступному закритті програми вікно завершення не відображатиметься.

 

Створення РК при виході з програми
Встановлена галочка в цьому полі включає відображення вікна Завершення роботи при закритті програмного комплексу.

Для збереження внесених змін натисніть Зберегти та вийти.

По натисканню кнопки Застосувати відбувається збереження змін у налаштуваннях параметрів системи, вікно Параметри системи залишається відкритим. Якщо зміни не вносилися - кнопка Застосувати неактивна.

Для того, щоб закрити вікно Параметрів системи без збереження змін, натисніть Відмінити.